Kameralı Cihazlar ile Su Kaçağı Tespiti

0 100

Kameralı su kaçağı bulma hizmeti ile birlikte kırma işlemleri olmadan kaçağın yeri nokta atışı olarak tespit ediliyor. Manisatesisat.com tarafından sunulan hizmetler ile birlikte hızlı, ekonomik ve doğru çözümler alabilirsiniz. Özel geliştirilmiş kameralı cihazlar pimaş borularının içini ayrıntılı şekilde inceleme olanağı veriyor. Pimaş borularının içi karanlık olduğundan özel cihazlar en iyi sonuçları almak için çalışmaktadır. Cihazın uç kısmında bulunan aydınlatma ile boruların içi aydınlık olduğundan tıkanıklığın veya kaçağın nerede olduğunu anlamak da mümkündür.

Geleneksel eski yöntemlerde su kaçağını tespit etmek veya tıkanıklığı bulmak için tüm tesisatın sorunun olduğu bölgeye kadar kazılması veya yerinden çıkarılması gerekiyordu. Ancak modern su kaçağı tespiti işlemleri kırma işlemi olmadan yapılmaktadır. Bu sayede kaçak için doğru sonuçları almak mümkün olurken maliyet açısından da tasarruf sağlanır.

Kameralı cihazların kullanımının yanında termal kameraya sahip olan cihazlar da kaçak bulmak açısından avantajlıdır. Termal kameralar özellikle sıcak su kaçağını ve kalorifer tesisatına ait olan sorunları tespit etmek mümkündür. Bu kameraların özel çalışma yöntemi ile birlikte sıcak olan su kaçağı noktasal olarak tespit edilebilir. Manisa tesisatçı tarafından sunulan profesyonel çözümler ile birlikte tesisat sorunlarınıza dönük hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99