Atık Su Tıkanıklığı Açma İşlemleri

0 37

Atık su tıkanıklığı açma işlemleri eskiye göre çok daha hızlı, tasarruflu ve verimli şekilde yapılabilmektedir. Pis su gideri olarak bilinmekte olan gider hatları banyo, tuvalet, lavabo gibi alanlarda tahliye edilmesi gerekli olan suyun atılmasını sağlar. Bir dairedeki gider boruları birbirine bağlıdır ve ana gider borusunda kesişme yaşarlar. Ana gider borusu ise kanalizasyon borusuna dahildir. Bazı binalarda kendilerine ait logar kuyusu bulunur. Görece daha ufak olan binaların pis su giderleri ise doğrudan kanalizasyona bağlıdır.

Atık su boruları ihtiyaca göre geniş çaplı veya ufak çaplı olacak şekilde döşenmektedir. Lavabolarda atık suyun tahliyesi de az olduğundan çapı ufak olan pimaş borular kullanılmaktadır. Tuvaletlerde ise atık suyun tahliyesi daha fazla olduğundan geniş çaplı atık su boruları kullanılmaktadır.

Atık su borusu tıkanıklığı açma işlemleri profesyonellik gerektirir. Bu tıkanıklığı gidermek için özel elektronik cihazlar kullanılır. Böylece zamandan tasarruf sağlanır. Kesin sonuç vermesi sayesinde de deneme yanılma gibi yöntemleri yapmaya gerek kalmaz. Aynı zamanda cihazlar genel tesisat hakkında da fikir verdiği için başka sorunların da tespit edilmesinde yardımcı olur. Ekonomik olarak da son derece uygun maliyetleri bulunur. Kırmadan işlem yapılması sayesinde inşaat artığı da çıkmaz. Manisa su tesisatçısı sayesinde atık su tıkanıklığı açma işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99