Kırmadan Kaçak Tespitinde Uzman Hizmet

0 51

Kırmadan kaçak tespiti özellikle son dönemlerde çok tercih edilmeye başlanmıştır. Önceden kaçak tespiti yapılırken duvar ve zemin zarar görürdü. Bu da kişilere oldukça maliyetli bir şekilde geri döner. Kaçak tespiti maliyeti, onarım maliyeti ve kırılan bölgelerin onarılması maliyeti insanları oldukça zorlayabilir.  Bu sebeple son dönemlerde gelişen Akustik Dinleme Cihazı aracılığıyla kaçak tespiti yapılmaktadır. Bu yöntem kullanıldığı zaman hiçbir şekilde kırma gibi sorunlar ortaya çıkmamaktadır. Özellikle akustik dinleme cihazı sayesinde kaçağın hangi bölgede ve boyutunun ne kadar olduğu da tespit edilebilmektedir.

Kırmadan Kaçak Tespiti

Duvardan kaçak tespiti akustik dinleme cihazının yaydığı frekanslar sayesinde olur. Kaçakları tespit edebilmek için bu dinleme cihazının gelişmiş kulaklıklarından yardım almak gerekir. Akustik dinleme cihazının hassas dinleme mikrofonu ve gelişmiş bir kulaklığı bulunur. Bu bilgisayarlı sistem duvarın ve zeminin içerisinde en ince sesleri bile tespit edebilir. Tespit ettiği sesleri ise bilgisayarlı sisteme aktararak tesisatçının kaçağı bulmasına yardım eder. Kaçağın nerede olduğunu da gösterir. Aynı zamanda kaçak boyutunun ne kadar büyüklükte olduğu da bilgisayarlı sisteme aktarır. Bu sayede binaya hiçbir şekilde zarar vermeye gerek kalmaz.

Manisa tesisatçı kaçak tespiti sırasında akustik dinleme cihazından yardım alır. Bu hem ekibin işini kolaylaştırdığı için işlem daha kısa sürer hem de kaçağı olan kişilerin maliyetini oldukça düşürür. Kaçak tespiti yapıldıktan sonra ek kısa sürede onarım işlemlerine de başlanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99