Basınçlı Su ile Logar Tıkanıklığı Açma

0 52

Sadece kullanım alanlarından değil, aynı zamanda logar tıkanıklıkları kullanıma bağlı ve etrafındaki kum, taş, yaprak gibi maddelerin de birikmesi sonucunda oluşabilmektedir. Bu durumda logar içinin temizlenmesi yani ana logar tıkanıklığı açma işleminin yapılması gerekir.

Logar tıkanıklığı zeminde bulunuyorsa ve şebeke borularında değilse burada öncelikle basınçlı su yöntemi ile temizleme işlemi yapılmaktadır. Şiddetli suyun etkisi ile tüm toplanan atıklar etkili bir şekilde çözülür ve tekrar logar şebekesinin içinde akarak ortadan kaybolurlar. Böylece logar tıkanıklığına etkili bir açma yöntemi daha eklenmektedir.

Siteler İçin Logar Tıkanıklığı Açma

Sitelerde sık görülen ve çeşitli sebeplerden ötürü oluşan logar tıkanıklığını gidermek ve kuyu bakımının yapılması uzman kimseler tarafından yerine getirilmektedir. Logar tıkanıkları çok had safhaya gelmeden dahi yılda en az iki defa bakımlarının yapılması ve giderilmesi gerekmektedir. Aksi halde logar kuyusunda ya da şebekesindeki meydana gelecek tıkanıklar çok daha yüksek maliyetli sorunlara yol açabilmektedirler.

Sitelerin daha geniş logar tesisatı ve kuyuları bulunduğu için bu alanlar için de gerekli olan özel ekipman ve makineler ile hizmet verilmekte olup işlemlerin en kısa sürede tamamlanması sağlanmaktadır. Logar tıkanıklığı açma işlemleri böylece çevreye kötü kokuların yayılmasına neden olduğu için çevrenin de rahatlaması sağlanmaktadır.

Logar tıkanıklığının giderilmesi için günümüzde gelişmiş teknolojik cihazların kullanılması gerekmektedir çünkü bu cihazların kullanılmaması halinde hem zaman hem de ekonomik açıdan kayıp olduğu gibi çalışanların da yaşamı riske girebilmektedir. Bu yüzden Manisa tesisatçı sunduğu hizmetler kapsamında logar tıkanıklığı açma işlemini hemen tamamlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99