Logar Tıkanıklığı Nasıl Giderilir?

Logar tıkanıklığı hizmeti, logar tıkanıklığı nasıl açılır, logar tıkanıklığı nasıl giderilir

0 232

Logar diye adlandırılan tuvalet giderleri, bina ve toplu konutların bulunduğu alanlarda atık suların biriktiği yerlerdir. Belediyeye ait olan logar kuyularıyla apartmanlara veya sitelere ait olan logar kuyuları ve logar tıkanıklığı farklılık gösterir.

Apartman veya sitelerde yaşanan tıkanıklıklardan genellikle konut sakinleri, site yöneticileri veya apartman yöneticileri sorumludur.

Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tıkanıklık, tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ adresinden uzman tesisatçılara ulaşarak yapılması gereken tesisat çalışmalarınızı en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Logar Tıkanıklığı Sebepleri

  • Tuvalet içerisine atılan yabancı cisimler
  • Tuvalet ve klozet içerisine atılan büyük cisimler
  • Suda erime özelliği olmayan katı cisimler ve tuvalet kağıtlarının tuvalet ve klozet içerisine atılması
  • Tuvalet içerisine atılan ıslak mendil ve türevi cisimler
  • Logar kuyularının tamamen dolmuş olması

Bunların dışında uzun süre boyunca bakımı ve kontrolleri yapılmamış olan logar kuyuları tıkanıklığa sebep olabilir. Böylesi bir durumda kesinlikle bir uzman tarafından yardım alınmalıdır. Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tıkanıklık, tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ adresinden uzman tesisatçılara ulaşarak yapılması gereken tesisat çalışmalarınızı en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99