Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri ve su kaçağı hizmeti.

0 136

Su Kaçağı Neden Olur? ve nasıl çözülür gibi sorulara yanıt aranıyor. Su tesisatında kullanılan ürün, atık su ve temiz su miktarına göre belirlenmelidir.

Yapılacak olan su tesisatında uygun malzemeler kullanılmalı ve tesisat uzman bir kuruluş tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde zaman geçtikçe tesisat içerisinde tıkanıklık, ses, kötü koku ve taşmalar meydana gelebilir. Bu sıkıntılar genellikle lavabo, mutfak, banyo duvarlarının nemlenmesiyle ortaya çıkmaktadır. Bu tür durumlarda kesinlikle bir uzmana danışılmalıdır. Kaçak su tespiti yapılmalı ve oluşan problemler giderilmelidir. Tamirat işlemlerinin yapılmadığı durumlarda tesisat sorununun yaşandığı bölgede su baskını yaşanabilir. Manisa’nın en tecrübeli ve güvenilir ekibine sitemizde bulunan hemen ara yazısına tıklayarak ulaşabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm tesisat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 

Su Kaçağı Oluşmasının Sebebi Nedir?

Su kaçağı neden olur sorusuna ayrıntılı olarak yanıt verdik. Tamirat işlemlerinin yapılmadığı durumlarda tesisat sorununun yaşandığı bölgede su baskını yaşanabilir. Manisa’nın en tecrübeli ve güvenilir ekibine sitemizde bulunan hemen ara yazısına tıklayarak ulaşabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir ve tüm tesisat işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

  • Tesisat için kullanılan su borularının kalite standartlarının altında olması veya da yanlış alanda uygulamalar yapılması
  • Çürüme, eskime, aşınma ve paslanma (kalitesiz ürün kullanımlarında daha sık görülmektedir)
  • Aşırı derecede yüksek basınç
  • Tesisat işlemleri sırasında yapılan yanlış montaj

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99