Kombi Ateşleme Sorunu

0 77

Kombi bakım kombi hataları ve ateşleme sorunlarına etkili müdahale yöntemlerini kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kombinin ateşleme yapmamasının birçok nedeni bulunmaktadır. Öne çıkan nedenlerden ilki çakmakta meydana gelen takılma ve eskime durumudur. Uzun süre boyunca ve her gün düzenli olarak kullanılan kombilerde belirli süre sonunda çakmak kendini aktif etmemeye başlar ve ateşleme meydana gelmez. Bacada oluşan ve ağızlık adı verilen kısmın düşmesi sonucunda da aynı hata meydana gelmektedir. Gerekli kontroller yapılmalıdır. Baca kontrolünün detaylı olarak yapılması için servis çağrılması gerekmektedir. Kombi bakımı sırasında ateşleme arızası için incelemeler yapılarak sorun çözüme kavuşturulur.

Kombi Ateşleme Sorunun Çözümü İçin Yapılacaklar

Manisa kombi bakım kombilerde kullanım sırasında sıklıkla yaşanan ateşleme sorunları karşısında gerekli olan inceleme ve araştırmaları yapmaktadır. Bakım için servis  çağrılırken arıza hakkında ne zaman başladığı ve hangi süreler ile oluştuğu gibi detaylı bilgiler verilmelidir. Kombi bacasının ucunda kopma ve kuş yuvası olması gibi durumlarda da kombi düzenli olarak çalışma kaydedemez ve arızaya geçmeye başlar. Kombilerde oluşan bu tür sorunların nedenleri servis tarafından anlaşılmaktadır.

Manisa petek temizleme ile kaliteli ve uzun yıllar boyunca petek ve kombi kullanımı yapılmaktadır. Petek temizlemenin kombiye faydası bulunmaktadır. Verimli ve düzenli olarak çalışmadı için düzenli kombi bakımı ve petek temizleme yapılmalıdır. Peteklerin yıkanması ve temizlenmesi işlemleri için alanında bilir kişi tarafından hizmet verilmelidir. Temizleme işlemleri her yıl olmak zorunda değildir. Peteklerde ısınmama sorunu oluşmaya başladığı an servis tarafından yıkama işlemi yapılmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99