Tesisat İçerisinde Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Tesisat içerisinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır? Hızlı ve pratik bilgiler burada.

0 41

Tesisat İçerisinde Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır? Bir kaç kolay yöntem ile bulabilirsiniz. Yaşanılan bu su kaçağı sorununu en kısa sürede çözmeniz gerekmektedir. Bu nedenle kaçak olduğunu erkenden fark etmenizde fayda var.  Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ adresinden uzman tesisatçılara ulaşarak su kaçağı tespit işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

 

Tesisat İçerisinde Su Kaçağı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • Su sayacı suyun kullanılmadığı halde dönmeye devam ediyorsa tesisat içerisinde su kaçağı vardır.
  • Alt komşunuzun tavanında sarı renkte lekeler ve ıslaklık oluşuyorsa tesisatınızda su sızıntı olabilir.
  • Yaşam alanınızda bulunan duvarlarda küflenme, koku ve nem oluşuyorsa tesisatınızda su sızıntı olabilir.
  • Tesisat içerisinden sızan su, faturala yansır. Her zaman ödediğimiz faturada büyük bir değişiklik varsa tesisatınızda su sızıntı olabilir.

Masraflardan kaçınmak ve uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ adresinden uzman tesisatçılara ulaşarak su kaçağı tespit işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Unutmayın ki  su kaçağı fark edilmediği zaman büyük sorunlar ortaya çıkar. Su sızıntısı yaşanır ve taşma, baskın riski oluşturur. Bunların dışında tesisat içerisinden sızan su, faturala yansıyarak sizlerin fazladan masrafa girmesine neden olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99