Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri nelerdir? Pratik ve harika çözümler sizlerle.

0 51

Tesisat tıkanıklıkları genellikle tesisat işleminde kullanılan boruların düşük kalitesinden kaynaklanmaktadır. Uygun kalitede ürünler kullanılmasının sonucunda kısa süre içerisinde borularda eskime ve yıpranma meydana gelir. Tesisat işleminde kullanılan borular kalite standartlarının üstünde olursa tesisat çok daha uzun ömürlü olur ve fazla masraftan kurtulmamızı sağlar.

Fazla ve gereksiz masraftan kaçınmak, aynı zamanda da uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ alanında uzmanlaşmış olan tesisat kuruluşuna ulaşarak lavabo, gider borusu, klozet, tuvalet, logar tıkanıklıkları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklık Açma Yöntemleri

  • Tıkanmış olan lavabonuzu pompa yöntemi ile açabilirsiniz. Kullanacağınız pompayı biraz küçük seçmelisiniz çünkü diğer pompalar lavabo için büyük gelebilir.
  • Pompayı süzgece yerleştirin. Sonrasında pompanın çevresinden hiç hava almadığını kontrol edin.
  • Pompanın hava almaması için lavabo içerisinde bir miktar su olması işinizi kolaylaştırır.

Eğer ki tıkanıklığa sebep olan madde lavabo giriş kısmına yakınsa tıkanıklık sorunu çözülür. Ancak tıkanıklığa sebep olan cisim uzakta ise bu işlem işe yaramayacaktır. Bunun için Fazla ve gereksiz masraftan kaçınmak, aynı zamanda da uzun ömürlü tesisat çalışması yaptırmak istiyorsanız: https://www.manisatesisat.gen.tr/ alanında uzmanlaşmış olan tesisat kuruluşuna ulaşarak lavabo, gider borusu, klozet, tuvalet, logar tıkanıklıkları hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm tesisat işlemlerini en doğru şekilde yaptırabilirsiniz.

Tel yöntemi ile de lavabo tıkanıklığı açma çalışması yapılabilir. Bunu için esnek ve sağlam bir tel’e ihtiyaç duyulur.

Tel’in ucunu kanca şeklinde kıvırarak, kullanmış olduğunuz tel’i doğrudan borunun içerisine sokmanız gerekmektedir. Ancak kullanmış olduğunuz tel kalitesiz veya da sizin bu işte tecrübeniz yoksa işler daha da zorlaşır. Böylesi bir durumla karşı karşıya kalmamak için kesinlikle bir uzman tarafından yardım almanız gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99