Manisa Muradiye Su Tesisatçısı

0 8

Manisa Muradiye su tesisatçısı sitenin ustası ile birçok işiniz için en kolay yolu ve en ucuz fiyatı bulabilirsiniz. Bu sayede çalışma alanınızda daha verimli süreçler elde edebilir ve birçok konuda bu alandan faydalanabilirsiniz. Manisa Muradiye su tesisatçısı sızıntıları ustası sıhhi tesisat alanında oldukça başarılıdır ve sızıntılarını hızlı bir şekilde tespit etmek için doğru ekipman ve kalifiye personel kullanır.

Birçok usta, sızıntıları tespit etmek için birçok karoyu kırar, ancak doğru ekipmana sahip ustalar, bu alanda en iyi gelişmeleri gerçekleştirir ve doğru teknikleri kullanır. Sızıntıları ücretsiz olarak tespit edin. Bu sayede en kısa sürede bu alanda çalışırlar ve daha ucuz fiyata sizin için çalışırlar. Derhal ustamızla iletişime geçip olası sorunlarınızı anlatın,

 Sıhhi Tesisat Tamiri

Tesisat tamiri alanında uygun önlemler sayesinde maliyet yarı yarıya düşürülebilmekte ve bu anlamda en ekonomik süreç gerçekleştirilebilmektedir. Ustalarımız montaj alanındaki çalışmalarıyla ünlüdür. Sitemizde size en yakın ustaları görebilir ve bu alanda en iyi çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Bu çalışma alanı sayesinde alanında uzman kadroya sahip bir usta seçerek daha verimli süreçlerden ve bu alandaki hizmetlerden daha iyi kazanç elde edebilirsiniz. Manisa Muradiye su tesisatçısı firmamızdan derhal işin de profesyonel kişilerden yardım alıp arayın. Tüm kurulum sorunlarını kısa sürede çözebilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Armatürlerinde Su Ve Hava Kaçak Testi

Kuruluma başlamadan önce tamamlanmış su tesisatında sızıntı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Sızıntı testi, tesisatçının çalışmasının bir onayıdır. Sıhhi tesisat sızıntısı binanın yapısal elemanlarına zarar verir ve orada yaşayan insanlara rahatsızlık verir. Bitmiş içme suyu tesisatında sızıntı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Sızdırmazlık testi borunun üzeri kapatılmadan yapılmalıdır. Bu test, kurulumdan sorumlu kişinin işten çıkarma öncesi tekniğe göre çalıştığını ve ayrıca iklimlendirme sonrası fark edilen su sızıntılarından kaynaklanan hasar ve sorunları önlediğini gösterir. Ekipmandaki tüm vanalar kapatılır ve sızıntı testi yapılır. Sızdırmazlık testleri iki yöntem kullanılarak yapılır, su ve hava ile yapılmaktadır. Manisa Muradiye su tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz.

Su Sızıntı Testi

Su ile sızıntı testi en yaygın yöntemdir. Sızdırmazlık testi yapılmadan önce sistem az miktarda su ile doldurulmalı ve boruda hava kalmayacak şekilde borudaki çapak ve keten artıklarını santrifüjlenmelidir. Ardından sisteme su pompalamak için bir test pompası kullanın. Test basıncı, çalışma basıncının en az 1,5 katıdır. Ekipman istenen basınca ulaştığında, test pompasındaki valfi kapatın ve 10 dakika boyunca conta su basıncı testini çalıştırın. Bu süre zarfında sızıntı ve basınç düşüşü olmamalıdır. Basınç testini izleyen manometredeki basınç düşerse, bir sızıntı olması muhtemeldir. Sızdıran boruları kontrol etmeniz ve sızıntıyı sıkmanız veya değiştirmeniz gerekir.

Sızıntı yoksa sistem 24 saat aynı basınçta tutulmalıdır. Son kontrolde sızıntı görünmüyorsa tesisat borusunun boyutu ve çevresi sabitlenmeli ve çimento harcı ile kaplanmalıdır. Su kalitesi denetimi için manuel bir pistonlu pompa kullanılır. Pistonlu pompa hazneye monte edilmiştir. Önceden doldurulmuş ekipmanda istenen basıncı sağlamak için gereken su miktarı çok yüksek olmadığı için bu haznenin çok büyük olması gerekmez. Manisa Muradiye su tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz.

Hava Sızıntı Testi

Çok soğuk iklimlerde ve soğuk günlerde su yerine basınçlı hava kullanılmaya çalışılır. Bir sızıntı varsa, nereye kaçabileceğinizi izlemek için sabun köpüğü kullanın. Bu ekipmanın hava basıncı en az 2,5 kgf/cm² olmalıdır. Hava sızıntı testi yapımı da çok önemlidir. Manisa Muradiye tesisatçısı hava sızıntı testinde de hizmetinizdedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99