Manisa Tesisatçı

0 101

Manisa tesisatçı tanım olarak da, döşenecek her türlü yapının keşfini yapan, boru döşeyen, döşenen tesisata ürün monte eden, kurulan sistem ve ürünleri test ve kontrol ederek devreye sokan ve mesleki gelişim faaliyetlerine katılan nitelikli kişidir.

 

Manisa tesisatçı da bu nitelikleri taşıyan kişilerdir. Su tesisatçısı olan nitelikli kişiler sızıntı varsa zarar vermeden bakımının yapılması önemlidir. Manisa tesisatçı yeni sistem kamera cihazı ile sızıntının nerede meydana geldiğini bulur çok kolay tespiti yapmaktadır. Sızıntı tespiti çevreye zarar vermeden veya zarara girmeden yapılır.

 

Görev ve İşlem Basamakları

 

Sıhhi tesisat ustaları, şirketin genel çalışma prensiplerini takip eder, araç, gereç ve cihazları etkin kullanır, işçi koruma, işçi koruma, çevre koruma yönetmeliklerine, mesleki verimlilik ve kalite gerekliliklerine uyar.

 

 • İş güvenliği, yangın ve acil durum yönetmeliklerini uygular
 • Çevre koruma yasalarına uygun çalışmak
 • Kalite yönetim sistemi dokümantasyonuna göre çalışmak
 • Çalışma organizasyonu
 • İş için gerekli araç, gereç ve malzemeleri sağlamak
 • Kurulum arama prosedürünü gerçekleştirmek için
 • Kurulum projesini kontrol etmek için
 • Boru hattı tanımlama sürecini yürütmek
 • Montaj malzemeleri listesi oluşturmak
 • Sıhhi boru döşeme yerini hazırlamak
 • Boru döşeme işleri, boru ölçü ölçümü, boru kesme, demir boru kesme, bakır boru döşeme, boru bağlantı montajı, boru çıkış hazırlığı, pis su boru döşeme, tesisat sabitleme, pis su tesisatı işleri için, Hava kanalını döşeme, oluk döşeme
 • Sıhhi teçhizatın yönetimi ve test prosedürlerinin uygulanmasıdır
 • Tesisat sistemlerine ürün, aksesuar, vitrifiye, aksesuar, küvet, fotoselli ürünler, şofben, elektrikli şofben, katı yakıtlı şofben, çamaşırhane, bulaşık makinesi, şofben, su deposu yerleştirmek.

Güneş enerjisi sisteminin tesisat bağlantısını, boyler bağlantısı yapmak, devridaim hattı çekmek,

Mesleki gelişim faaliyetlerine katılmak vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

 

Doğalgaz Tesisatçıları

 

Manisa tesisatçı doğalgaz tesisatı, doğalgaz tesisatı arıza ve onarımı, doğalgaz tesisatı bakım ve montajı, doğalgaz tesisatı ve değişimi, doğalgaz tesisatlarının tamir ve bakımı gibi tesisat işlerini yaparlar. Kalorifer tesisatı bakımı, kalorifer tamiri, kalorifer tesisatı temizliği, petek temizliği, kalorifer borusu değiştirme, kalorifer tesisatı kaçak tespiti, kalorifer tesisatı matı, doğalgaz tesisatının tüm sorunlarını daha kolay ve doğru bir şekilde tesisatçılar çözmektedir.

 

Manisa Tesisat’tan En İyi Hizmet

 

Su tesisattaki sızıntılar ve delikler büyük sorunlara neden olabilir. Su elektrikle temas ettiğinde hissedilenler gibi sel baskınları. Bu gibi durumlarda güvenilir bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. Manisa tesisatçı güvenilir tesisatçı olarak işimiz, zor bir tesisatçı sorununa hızlı bir çözüm bulmaktır. Kurulduğumuz günden bu yana yüksek kalite ve en yeni yöntemlerle müşterilerimizi memnun eden bir firma olmaktayız, Manisa’da ve merkez ilçede her türlü sıhhi tesisat sorunlarına hizmet vermekteyiz. Aynı gün servis ile müşterilerimize yüksek hızlı ulaşım sağlıyoruz. Montajcı Manisa olarak 5 servis aracında her türlü chat kurulum konusunda yanınızdayız. Manisa usta tesisatçılar olarak hepimiz ilgili makamlardan sertifika almış ustalarız. Profesyonel sıhhi tesisat onarımları, sıhhi tesisat onarımları ve sıhhi tesisat onarımları için anında destek almak için istediğiniz zaman bizi arayın.

 

Sıhhi Tesisat İşleri

 

Sıhhi tesisat sorunları, özellikle eski binalarda daha yaygındır. Manisa tesisatçı olarak eski bir binada hijyen sorununuz varsa, onarım yerine hijyenik bir tadilat yapmanızı öneririz.  Eski binalardaki tesisat sorunlarının temelinde sızıntılar ve tesisat patlamaları yatmaktadır. Eski bir yapıyı ne kadar tamir ederseniz edin, su sızıntısı sorunu aynıdır. Bu nedenle tamiri mümkün olmayan sistemler için tesisat işlemleri önerilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99