Duşakabin Gider Borusu Tıkandığında Ne Olur?

0 21

Tesisatçı Manisa gider borularında yaşanan tıkanmalar sonucunda tıkanan alanın kaliteli cihaz ve ürün kullanımı ile açılması için en iyi yöntemleri uygulamaktadır. Duşkabinler duş alma esnasında kullanımı yapılan boyutları farklı olan ve banyolarda bulunan alanlardır. Bu alanlar içinde duş sırasında oluşan atık suların gidere ulaşması için borular yardımı ile atık su gideri oluşturulur. Bu giderde meydana gelen birikmeler saç, tüy, kıl, sabun artıkları gibi nedenlerden de kaynaklı olarak tıkanmaya geçebilmektedir.

 

Tesisat yapısında meydana gelen aksilikler kullanım alanının azalmasına ve giderin zaman içinde tıkanmasına neden olmaktadır. Hızlı bir çözüm oluşturulması için tesisatçı tarafından giderlerin açılarak suyun rahat bir şekilde kanalizasyona ulaşması da sağlanmalıdır. Giderlerse oluşan tıkanıklar için görüntülü tıkanıklık cihazları kullanılır ve tıkanan alanın tespiti yapılır.

Duşakabin Giderinde Oluşan Tıkanıklık ve Açmak İçin Kullanılan Cihazların Önemi

Manisa su tesisatçısı giderlerse oluşan tıkanıklıkları açmak için özel görüntülü cihazları gider alanına sokarak tespit yapmaya başlamaktadır. Cihazlar boru içinde hangi nedenden dolayı bir tıkanıklık oluştuğunu da kişiye göstermek üzere kullanılır. Ekrana yansıyan görüntü tıkanıklık seviyesinde meydana gelen değişimleri de göstermektedir.

Manisa tesisatçı ile gider tıkanıklık alanları anında açılarak daha hızlı suyun atık borusuna gitmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların duşakabin kullanımı sonra gider ağzında hiçbir atık maddenin bulunmamasına dikkat ederek gerekli olan bakımları yapması gerekmektedir. Manisa tesisatçısı ile banyo ve duşakabin giderleri tesisatçı tarafından yapılacak en iyi müdahale işe zaman içinde açılacaktır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Ara 0551 043 94 99